Lyžiarske strediská Beskydy Archives - Lyžovanie.com

Ski Rališka

Zavítať na lyžiarske svahy do susednej Českej republiky sa z času na čas oplatí. Napríklad Ski Rališka je veľmi blízko našich hraníc. Najmä zo severozápadného Slovenska je to takmer na skok.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Staré Hamry

Ski Synot Kyčerka

Pokiaľ si chcete zalyžovať v srdci Valašska, tak vám môžeme iba odporúčať Ski Synot Kyčerka. Lyžovačka v Českej republike môže byť fajn, tak prečo to nevyskúšať?

Ski Razula

Ski Razula je lyžiarske stredisko, ktoré patrí medzi tie prístupnejšie v Českej republike. Ski Razula nájdete skutočne iba zopár desiatok kilometrov od našich hraníc.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Vsetín

Ski Rusava

Ski Rusava je výbornou voľbou pre každého, kto si chce vyskúšať lyžovačku v susednej Českej republike. Ski Rusava sa totiž nachádza iba kúsok za slovenskými hranicami a je na skok najmä pre ľudí zo severozápadného Slovenska.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Holešov

Ski Soláň-Karolínka

Ski Soláň-Karolínka patrí jednoznačne k tým najdostupnejším lyžiarskym strediskám v susednej Českej republike. Najmä pre obyvateľov severozápadného Slovenska je to do tohto ski areálu ako na skok.

Ski Solisko

Ak sa chcete vydať za lyžovačkou do zahraničia, napríklad do Českej republiky, Ski Solisko patrí medzi najdostupnejšie z desiatok stredísk po celej ČR.

Ski areál Bílá

Najznámejšie české lyžiarske strediská sa nachádzajú v Krkonošiach. Tie sú však od Slovenska pomerne ďaleko. Na víkendové pobyty sa ďaleko viac hodia lyžiarske strediská ako Ski areál Bílá.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Staré Hamry

Ski areál Javorový Vrch

Lyžovačka na Slovensku je fajn. Z času na čas sa však oplatí okúsiť aj cudzokrajný sneh. A aj nie z práve kopcovitej krajiny. Ski areál Javorový Vrch je areál, ktorý sa vám bude zaiste páčiť.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Jablunkov

Ski areál Červený kámen u Kopřivnice

Ski areál Červený kámen u Kopřivnice patrí medzi tie dostupnejšie lyžiarske areáli v Českej republike. Ski areál Červený kámen sa totiž nachádza iba kúsok od Ostravy.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Nový Jičín

Ski Areál Troják

Nie všetky lyžiarske strediská v Českej republike sú dostupné z pohľadu bežného slovenského lyžiara. Ski Areál Troják je však jednou svetlou výnimkou. Toto stredisko sa nachádza pár minút jazdy od slovenských hraníc.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Vsetín

Skialpin Pustevny

Skialpin Pustevny je jedným z lyžiarskych stredísk v Českej republike, ktoré sú pre Slovákov mimoriadne dostupné. Skialpin Pustevny nájdete iba kúsok za hranicami.