Lyžiarske stredisko Ski Drienica

Na Slovensku sa nachádzajú doslova stovky rôznych lyžiarskych stredísk. Avšak iba zopár z nich je známych po celom Slovensku. Väčšina lyžiarskych stredísk má iba lokálny význam. Sem patrí aj Ski Drienica.

Ski Drienica sa nachádza v Prešovskom kraji, presnejšie v okrese Sabinov. Sabinov je neveľké mesto, žije v ňom iba niečo cez 12 tisíc obyvateľov. Ski Drienica sa nachádza neďaleko Sabinova. Význam tohto strediska sa zväčša končí za hranicami tohto mesta. Služby tohto lyžiarskeho strediska využívajú takmer výlučne ľudia z Prešovského kraja.

Ski Drienica ponúka svojim návštevníkom lyžiarske trate rôznych náročností. Stredisko je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi. Pre deti sú tu široké zjazdovky a bezpečné vleky. Na zjazdovkách Ski Drienica sa však nestratia ani začiatočníci či skúsenejší lyžiari. Stredisko sa nachádza v nadmorskej výške okolo 700 metrov, takže má dobré predpoklady k dlhej lyžiarskej sezóne. Dlhej lyžiarskej sezóne pomáha aj umelé zasnežovanie.

Dostupné služby v stredisku

Ski Drienica je malé lyžiarske stredisko. Tomu zodpovedá aj rozsah poskytovaných doplnkových služieb. Napriek tomu však pri príchode do Ski Drienica nebudete sklamaní. Nájdete tu všetko potrebné k príjemnej a kvalitnej lyžovačke.

Do Ski Drienica si dokonca ani nemusíte zo sebou brať lyžiarsku výstroj. Plne sa môžete spoľahnúť na požičovňu lyží, snowboardov a ďalšieho lyžiarskeho vybavenia.

Ski Drienica sa môže takisto stať miestom,  kde sa naučíte lyžovať. Prípadne miestom, kde sa v tejto činnosti zdokonalíte pod odborným vedením. V lyžiarskom stredisku je k dispozícii niekoľko skúsených lyžiarskych inštruktorov. Nemusíte sa báť ani, že na svahu vyhladnete. Priamo na svahu je totiž k dispozícii niekoľko čajovní o bufetov. V okolí strediska nájdete hneď niekoľko možností kvalitného ubytovania.

Zaujíma vás: ski drienica pozicovna lyzi, drienica pozicovna lyzi, lyžiarske stredisko Drienica, kedy konci lyziarska drienica lyziarska sezona,