Lyžiarske strediská Krkonoše Archives - Lyžovanie.com

Ski Pec pod Sněžkou

Bežný Slovák toho veľa o českých horách veru nevie. Jedny hory však pozná hádam každý. Krkonoše sú symbolom nielen v Českej republike. Ski Pec pod Sněžkou má svoj cveng aj na Slovensku a v tomto stredisku nájdete aj množstvo slovenských turistov.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Vrchlabí

Ski areál Košťálka v Janských Lázních

Na Slovensku máme množstvo zaujímavých lyžiarskych areálov. Z času na čas sa však oplatí si spraviť výlet aj do Českej republike, kde nájdete takisto niekoľko zaujímavých lyžiarskych svahov. Ski areál Košťálka v Janských Lázních rozhodne patrí medzi ne.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Trutnov

Ski Zásada

Ak sa chystáte lyžovať do susednej Českej republiky, tak môžete uvažovať aj nad lyžiarskym strediskom Ski Zásada. Toto lyžiarske stredisko nepatrí medzi najväčšie v ČR, svojou atmosférou vás však zaručene osloví.

Ski park Mladé Buky

Ski park Mladé Buky sa nachádza v pre Slovákom hádam najznámejších českých horách. Áno, Ski park Mladé Buky nájdete v Krkonošiach, presnejšie vo východných Krkonošiach.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Trutnov

Ski areál Stoh

Ski areál Stoh sa nachádza v českej turistickej oblasti, ktorá je ako jedna z mála známa každému Slovákovi. Ski areál Stoh nájdete v Špindlerovom mlýne v Krkonošiach na hraniciach Českej republike s Nemeckom.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Vrchlabí