Lyžiarske stredisko Ski Drienica – Lysá Sabinov

Na Slovensku sa nachádza množstvo zaujímavých lyžiarskych stredísk, ktoré sú známe iba v blízkom okolí. Také Donovaly poznajú aj v Bratislave, aj v Košiciach. Ski Drienica – Lysá Sabinov poznajú iba ľudia zo Sabinova, prípade z Prešovského kraja.

Lyžiarsky areál Ski Drienica sa nachádza neďaleko Sabinova. Sabinovej je neveľké okresné mesto. Žije v ňom menej ako 13 tisíc obyvateľov.

Ski Drienica – Lysá Sabinov patrí medzi malé lyžiarske strediská, ktoré sú využívané najmä miestnymi obyvateľmi. Toto lyžiarske stredisko rozhodne nemôžeme porovnávať s veľkých strediskami na Slovensku. Oproti týmto veľkým strediskám však majú menšie, menej známe areály jednu podstatnú výhodu. Ponúkajú lyžovačku za ďaleko lepšie ceny.

Ski Drienica – Lysá Sabinov ponúka všetkým návštevníkom lyžiarske trate, ktoré padnú hádam každému. Stredisko je vyhľadávané rodina s deťmi, začiatočníkmi či skúsenejšími lyžiarmi. Hoci trate v stredisku Ski Drienica nie sú veľmi prudké, spokojní by mali byť aj náročnejší lyžiari.

Stredisko je vybavené umelým zasnežovaním, čo sa postará o dlhšiu lyžiarsku sezónu. O dlhú lyžiarsku sezónu sa stará aj nadmorská výška strediska. V Ski Drienica – Lysá Sabinov si návštevníci môžu vychutnať aj nočnú lyžovačku. Vo všeobecnosti je možné vždy očakávať kvalitné upravené trate, ktoré sú bezpečné.

Dostupné služby v stredisku

Doplnkové služby Ski Drienica – Lysá Sabinov zodpovedajú veľkosti tohto strediska. Mali by ste byť však spokojní. Nájdete tu všetko, čo potrebujete k spokojnej a kvalitnej lyžovačke. Dokonca si so sebou nemusíte ani brať lyžiarsku výstroj. Tú si totiž môžete požičať v miestnej požičovni. V areáli je zabezpečovaný aj ski servis.

Pokiaľ ste si Ski Drienica – Lysá Sabinov zvolili za miesto, kde sa naučíte lyžovať, obráťte sa na lyžiarskych inštruktorov. K dispozícii je aj občerstvenie a ubytovanie.

Zaujíma vás: ski drienica lysa cenik, stara lysa drienica, lyz stredisko lysa, lyziarske stredisko sabinov,