Lyžiarske strediská Jeseníky / Hrubý Jeseník Archives - Lyžovanie.com

Skiarena R3 Ramzová

V susednej Českej republike určite nemajú lepšie zjazdovky ako u nás. To však neznamená, že z času na čas sa neoplatí ísť pozrieť za lyžovaním trochu viac na západ. Vyskúšať môžete napríklad aj Skiarena R3 Ramzová.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Jeseník

Ski areál Karlov

Ski areál Karlov je jedným z mnohých lyžiarskych areálov v Českej republike, ktoré sa oplatí navštíviť aj lyžiarom z Slovenska. Dostupnosť tohto strediska je dobrá  a lyžovačka v ňom takisto.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Šternberk

Ski X-Park Františkov

Ski X-Park Františkov je jedným z menej známych lyžiarskych areálov  v Českej republike. Ski X-Park Františkov má lokálny význam aj pre ČR, pre Slovákov to však môže byť zaujímavá lokalita na spestrenie bežných zimných víkendov.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Jeseník

Ski Kladky

Aj v Českej republike sa nachádzajú desiatky rôznych lyžiarskych stredísk, ktoré sú vyhľadávaným spôsobom trávenia voľného času. Ski Kladky patria medzi tie zaujímavejšie lyžiarske areály v Českej republike.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Olomouc

Ski Potštát

Ski Potštát sa nachádza v Oderských Vrších, ktoré patria do pohoria Nízkého Jeseníku. Ski Potštát patrí medzi menej významné lyžiarske strediská v Českej republike.

Toto Lyžiarske stredisko sa nachádza blízko mesta Olomouc